Informacje ogólne

3D kadłub pompy przekrój

 

 

GEOPOMP od 2006r specjalizuje się w inżynierii odwrotnej (ang. reverse engineering), prototypowaniu oraz modelowaniu 3D. Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem pomiarowym 3D oraz oprogramowaniem do przetwarzania danych pomiarowych i modelowania 3D. Wysoki potencjał technologiczny umożliwia nam pozyskiwanie i przetwarzanie danych geometrycznych szerokiej gamy obiektów fizycznych.Współpracujemy z ośrodkami przemysłowymi i naukowymi. Udostępniamy wyniki naszych pomiarów 3D do procesów rozwoju nowych oraz modyfikacji istniejących produktów, a także kontroli jakościowej i geometrycznej produktów.

Nasze usługi pomiarowe związane z zastosowaniami inżynierii odwrotnej, skierowane są do osób fizycznych i przedsiębiorstw działających m.in. w reklamie w celu wykorzystania modeli 3D w grafice komputerowej, przemyśle wytwórczym, bioinżynierii (np. projektowanie implantów), historii sztuki (np. rekonstrukcje rzeźb, eksponatów muzealnych), antropologii i archeologii (np. rekonstrukcje obiektów anatomicznych) oraz do prowadzenia różnych badań naukowych.

Pozostała działalność to produkcja substytucyjnych części zamiennych do różnych typów pomp wodnych i innych urządzeń mechanicznych, regeneracja  różnych części zamiennych, remonty różnych typów pomp wodnych i innych urządzeń, szkolenia oraz usługi inżynierskie z zakresu analiz problemów pompowych, jak również tworzenia dokumentacji technologicznej oraz konstrukcyjnej 3D i 2D, doborów i dostaw urządzeń (pomp i akcesoriów) związanych z przemieszczaniem płynów. GEOPOMP to także usługi obsługi serwisowej oraz zaopatrzenia handlowego klientów w różne części zamienne.

Folder reklamowy GEOPOMP

  Pobierz folder reklamowy GEOPOMP

           Oferta drukowanie 3D 
Strony internetowe i pozycjonowanie dąbrowa górnicza