Strona główna

 

Kliknij powyżej

 

Witamy w GEOPOMP

2021-12-15 – JUBILEUSZ 15-LECIA DZIAŁALNOŚCI GEOPOMP

Podziękowania Zarządu

        Rok 2021 jest szczególnym rokiem w historii działalności spółki PIPR GEOPOMP. Jest to rok jubileuszowy naszego 15-lecia istnienia na rynku. W historii GEOPOMP okres ten stanowi niewyczerpane źródło wielu cennych doświadczeń, powiewu nowoczesności, kultury rynkowej, fachowości, otwartości na klienta, oraz umiejętności pokonywania przeszkód.

      Jesteśmy dumni z osiągnięć i zdobytej pozycji rynkowej. Przyjemnie jest patrzeć wstecz z poczuciem, że okres ten wypełniony był dynamicznym rozwojem, któremu towarzyszył smak sukcesu. Bardzo istotne w tym było zaangażowanie i kreatywność naszych pracowników. Bez ich wiedzy, umiejętności i przede wszystkim poświęcenia, wszystko to, co osiągnęliśmy nie byłoby możliwe. Jubileusz ten jest okazją do podsumowania dotychczasowej działalności, ale także do planowania dalszej przyszłości.

    Nasz sukces rynkowy nie byłby również możliwy bez udziału naszych kontrahentów. Dziękujemy klientom, dostawcom, oraz przede wszystkim partnerom biznesowym. Doceniamy kredyt zaufania, jakim nas obdarzyliście. Dołożymy wszelkich starań, abyśmy mogli kontynuować dynamiczny rozwój naszej współpracy w kolejnych dziesięcioleciach. Wierzymy, że we współpracy z Wami – będziemy mogli nadal dynamicznie się rozwijać. Jest to dla nas ogromnie ważne, ponieważ to, co robimy, traktujemy nie tylko jako obowiązek – to nasza pasja oraz wyzwanie do stałego podnoszenia jakości działania.

Prezes zarządu PIPR GEOPOMP Sp. z o.o.
Jerzy Lech

 

Przedsiębiorstwo GEOPOMP istnieje już od 2006r i jest prywatną spółką kapitałową. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w centrum Dąbrowy Górniczej w województwie śląskim.

Specjalizujemy się w nowoczesnych technologiach modelowania i prototypowania 3D, drukowania 3D, w technologii inżynierii odwrotnej (rekonstrukcyjnej) – Digitalizacja 3D, sprzedaży skanerów 3D i oprogramowania inżynierskiego 3D-CAD oraz w produkcji części zamiennych i usługach remontowych różnych maszyn i urządzeń.

Usługi w dziedzinie inżynierii odwrotnej i pomiarów dokonujemy w naszej Pracowni Inżynierii Odwrotnej przenośnym systemem pomiarowym 3D tj. skanerem 3D scan 3D-LED z dokładnością systemu potwierdzoną według normy VDI/VDE 2634 part. 2 na wzorcach certyfikowanych przez zewnętrzne akredytowane laboratorium pomiarowe. Skanujemy również ludzkie twarze, rzeźby, eksponaty muzealne, pamiątki i szereg innych elementów w zależności od potrzeb naszych klientów.

Prowadzimy usługi szkoleniowe i doradcze. 
Strony internetowe i pozycjonowanie dąbrowa górnicza